EuroAs Gaming Community
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 51.77.27.234:7745
____________________________
EuroAs Gaming Community
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete
_____________________________
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Server IP: 51.77.27.234:7745
____________________________
EuroAs Gaming Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EuroAs Gaming Community

IP Servera: 51.77.27.234:7745
 
PortalPrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 LSPD // Pravila I Način hapšenja

Ići dole 
AutorPoruka
Darius
Voditelj Foruma
Voditelj Foruma
Darius


Broj poruka : 94
Lokacija : Vranje
Datum pristupanja : 16.04.2017
Godina : 27

LSPD // Pravila I Način hapšenja Empty
PočaljiNaslov: LSPD // Pravila I Način hapšenja   LSPD // Pravila I Način hapšenja I_icon_minitimePon Nov 27, 2017 9:24 pm

Svi clanovi Police Department organizacija treba da rade postupak hapsenja na sledeci nacin, Lideri su duzni da nauce svoje clanove sto ispravnijiem i sto boljem postupku hapsenja, kako sve to ne bi bilo nonRP hapsenje. Postujte dole navedeni redosledi stvari koje treba raditi prilikom hapsenja osumnjicene osobe.



[You must be registered and logged in to see this image.]




  • Policajac treba da bude na svojoj duznosti kako bi mogao da pristupi procesu hapsenaj osumnjicenog.
  • Policajac treba da bude u sluzbenom vozilu (Auto sa vise od 2 mesta za sedenje).
  • Nakon sto je policajac prisao osumnjicenom treba da izvadi /tazer ( /me poteze rukom za pojas i vadi tazer,   /do izvadio tazer).
  • Nakon toga nisani i puca osumnjicenog ( /me puca tazerom i pogadja osumnjiceno te ovaj pada na pod,    /do pogodio osumnjicenog).
  • Nakon toga sledi postupak stavljana lisica osumnjicenom, policajac prilazi osumnjicenom (/me vadi lisice te ih stavlja na ruke osumnjicenog,    /do stavio lisice na ruke osumnjicenog).
  • Nakon zavrsetka ove radnje sledi RP prazgovor (Gospodine vi ste uhapseni i imate pravo da se branite cutanjem i nista ne govorite tokom hapsenja).
  • Nakon ove radnje sledi RP pretres, policajac prilazi s ledja osumnjicenom (/me vadi rukavice te ih stavlja na ruke i pretresa osumnjicenog,  /do stavio rukavice na ruke i pretresao osumnjicenog), pretres se vrsi komandom /frisk (/me pronasao kesicu narkotika u dzepu osumnjicenog te je vadi i stavlja  uplasticnu kesicu, /do pronasao i oduzeo kesicu narkotika).
  • Nakon zavrsetka ove radnje, policajac seda u vozilo i prilazi sto blize osumnjicenom, (1. /me otvara zadnja vrata te ubacuje osumnjicenog na sediste automobila, 2. /pu ID br sedista  (1,2,3) 3.  /do ubacio osumnjicenog).
  • Nakon uspesnog ubacivanja osumnjicenog u automobil odvozite osumnjicenog kod mesta za hapsenje i privodite ga.
Nazad na vrh Ići dole
https://earoleplay.serbianforum.info
 
LSPD // Pravila I Način hapšenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LSPD // Pravila
» LSPD // Komande i pravilno koriscenje
» [FBI] Pravila za clanove
» San Network // Pravila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs Gaming Community :: (IC) In Character :: Los Santos Police Department-
Skoči na: