EuroAs Gaming Community
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs Gaming Community

IP Servera: 87.98.176.242:8388

PortalPrijemKalendarGalerijaČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Glavni chat

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Edward Smith
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 63
Datum pristupanja : 15.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:32 pm

Ahahhahhahaha, e a je l' imas zavoj da previjem, nesto me jako dole boli, da nije nogaa ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Milomir Savic
Maping Team
Maping Team

Broj poruka : 394
Datum pristupanja : 29.12.2017

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:37 pm

A cek sto bi neko bio ljubomoran ti si se prijavio ti si dobio a taj neko nije dobio GS-a jer se nije prijavio i sad ce on plakati do sutra posto se nije prijavio za GS-a a ti dobio ja se jesam prijavio al' ja sam vec bio u staffu i napustio sam ga a da sam ja bio ljubomoran na npr. Nikolu Vukovica ja ne bih izasao vec bi zeleo da dostignem vecu poziciju od njega i da sam bio ljubomoran sad na tebe ja bih se odma umesao od prvog posta Slobodana... I sad je redno da dodje neko drugi malo da vidi kako je to meni nije bitna pozicija sve dok igram sa onima s kojim sam dobar na EA ...
Nazad na vrh Ići dole
Lyaz_Hosley
Clan
Clan

Broj poruka : 503
Datum pristupanja : 02.02.2018
Godina : 17

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:40 pm

Ne kazem na tebe da si ljubomoran ali kao ovi neki Slobodan,Jimy,Edward oni umiru od ljubomre a onu sliku sto je postavio DJURO uopste se ne kajem sto sam PSOVAO dosta sam i trpio i na FORUM I IG fb nisam mogao!
Nazad na vrh Ići dole
Edward Smith
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 63
Datum pristupanja : 15.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:50 pm

Ja sam ljubomoran? Ne. Ja samo hocu da to pravdeno, a ne ovako kako se izdogadjalo, bio sam ja GS do reloga dosta puta i nije mi nesto posebno zanimljivo, a poenta je to sto ti odma ostavljas prijatelje zbog te gluposti. Ovo ti je igrica, a ne stvarnost, toliko od mene !
Nazad na vrh Ići dole
Narutoo
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 62
Datum pristupanja : 21.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 6:24 pm

E sad da ti ja kazem Lyaze uopste nije Djuro na forumu nego Slobodan!Uopste nisam ljubomoran na tebe nego sam rekao kako nema pravde ti i ersin ste jedini dobili test i GS a iz istog ste razreda!Zatim ostali ne dobiju ni sansu za test!Nigde nisam bio rekao da ja zelim test ili ista poput toga a da sam hteo molio bih ig da mi vrate gs kao sto si ti,Kiki itd..I da sam ljubomoran ne bih ja trazio da mi skinu GS!!!I to se dokaze ti si se pre posvadjas sa nekim u staff i kad bosko nesto kaze ti odma cutis to znaci da si se uplasio za tvoju poziciju tkd!I npr sa Luciferom se druzis kad nisi u staffu a kad si u staffu onda neces!Tipican pozicionerski kid!I ti se mesas isto gde i Edward tako da cuti!A koliko znam i ti si MGer i to dobar padnes test za lidera hmm!I to vise puta!
Nazad na vrh Ići dole
Lyaz_Hosley
Clan
Clan

Broj poruka : 503
Datum pristupanja : 02.02.2018
Godina : 17

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 6:44 pm

Ja se molio za GS nisam nikom nego prijave i dobijo GS,a to sto nisu testali tvog brt DJURA to me se ne tice uopste!
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Voditelj Foruma
Voditelj Foruma

Broj poruka : 259
Datum pristupanja : 16.04.2017
Godina : 22

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 6:48 pm

Ne mogu vise da odgovaram pojedinacno, jednostavno se sve vrti oko te prepirke, oko pravde i nepravde. Djuro je svojim ponasanjem pokazao da nema ni vise od 10 godina prozivanjem mene na FB, ono mirno li spavas Bosko. Sta ti imas da mesas RL i samp!? Jesam ja nekog prozivao u rl? Jesma nekome ista rekao vezano za rl?
Djurica je suvise mali i ne razume, on cita ove komentare pa de nadovezuje pokusavajuci da skrene paznju.
A slobodan to radi na malo visem nivou, sloba je stariji, ne zelim da se prisecam proslosti, ali proslost ne treba zaboravljati. Ja sam prema svima u staffu uvek bio isti, i neka porekne to sloba. On se seca kako je zbog neaktivnosti bio izbacen od strane drugog heada pa sam mu ja vratio. Necu vise da komentarisem vasa misljenja, hejteri su tu da nam ucine zivot zanimljivijim. Edwarda odnosno Nemanju ne zelim ni da pominjem vise a kamo li da dam svoj komentar njemu.

Narutoo
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 62
Datum pristupanja : 21.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 6:55 pm

Ja nigde nisam spomenuo nesto lose za tb Bosko nego samo za ne pravdu i to veliku na srw!A ti Hacime izgleda ne ides u skolu psie se dobio a ne dobijo pametni 13 god a ne znas osnovna pravila o boze!A po Hacimu samom se vidi da nije zreo to sto vi govorite da je zreo da ne bi ostali videli ne pravdu nije istina !Po njegovim porukama i pisanjima se vidi da nije zreo!P.S. trebali bi ste onda sve njih da testate za GS eto izuzev Djure i Edwarda a ne samo njih dvojicu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milić
Super Moderator
Super Moderator

Broj poruka : 550
Datum pristupanja : 07.02.2018
Godina : 15

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 7:07 pm

DOSTA VISE svadje!!! Glavni chat sluzi za pricanje ili zezanje sta god a ne za glupe prepirke! Ako zelite da se svadjate napravite lepo grupu na Facebook-u i psuj te se radite sta god!
SVAKI SLEDECI KOMENTAR A DA JE SVADJA BRISEM!!!!

Kratka EA Biografija [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://earoleplay.serbianforum.info
Topic18
Clan
Clan

Broj poruka : 265
Datum pristupanja : 29.12.2017
Godina : 15

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 8:44 pm

OBAVJESTENJE !!!

Zbog pada aktivnosti na serveru sutra vracamo one nase stare specialne evente, lvlupovi, money upovi, GSovi do reloga, online pitalice i jos mnogo toga !!!!

Dodjite obavezno !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   

Nazad na vrh Ići dole

Glavni chat
Nazad na vrh 
Strana 20 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs Gaming Community :: EuroAs Informacije :: Glavni Chat-
Skoči na: