EuroAs Gaming Community
◄██▓░ ★EuroAs RolePlay ★░▓██►

Molimo Vas da se ulogujete

Server IP: 87.98.176.242:8388

EuroAs Gaming Community

IP Servera: 87.98.176.242:8388

PortalPrijemKalendarGalerijaČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Glavni chat

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Topic18
Clan
Clan

Broj poruka : 265
Datum pristupanja : 29.12.2017
Godina : 15

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Uto Apr 24, 2018 10:39 pm

Ako je Darius rekao nesto onda ce tako biti i nikako drukcije, Darius je pitao ostale clanove Staffa dali da se Lyazu da GS i svi su se slozili, Lyaz je aktivan igrac koji se trudi IG, godine nisu bitne, jer se vidi da je on zrel za GSa, a sto se tice Milice ona zna cak bolje ograt i od Slobodana dok je bio GS Razz, Slobodane ljubumora je najgora moguca stvar sto se nekom moze desiti, a ti si koliko znam trazio skidanje GSa i rekao si da te ne zanima, pri tome nemas sta da prigovaras igracima koji se trude !!!

NECU VISE PREPIRE TU U GLAVNOM CHATU !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Ivan_Stepanovic
Drift King
Drift King

Broj poruka : 44
Datum pristupanja : 24.03.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Sre Apr 25, 2018 9:41 am

Domo, sta se desilo sa natjecanjem aktivnosti?
Nazad na vrh Ići dole
Topic18
Clan
Clan

Broj poruka : 265
Datum pristupanja : 29.12.2017
Godina : 15

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Sre Apr 25, 2018 8:16 pm

Odgođeno !
Nazad na vrh Ići dole
Mitić
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 19
Datum pristupanja : 12.12.2017
Godina : 19

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Ned Apr 29, 2018 7:41 pm

poy
Nazad na vrh Ići dole
Darius
Voditelj Foruma
Voditelj Foruma

Broj poruka : 259
Datum pristupanja : 16.04.2017
Godina : 22

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 8:44 am

Pozdrav Miticu  Very Happy

Ja se izvinjavam svim igracima zbog male drskosti u recniku i molim za oprostaj ako je nekome nepravda nacinjena, ali prosto vi inicirate na tome, pojedinci ne zasluzuju biti ni lideri a kamo li biti GSovi bez obzira sto su sjajni RPeri. Vase ponasanje i vasa zrelost je bitan faktor koji odredjuje da li cete postati GS, godine ipak nisu predrasuda za to jer nikad nisu ni bile. Neko je sa 12 godina zreliji od onoga sa 18, prag od 15 godina  u prijavama za GS sam postavio smatrajuci da ima i starijih igraca na EuroAsu, tek kasnije kad su krenule prituzbe na to koliko ko ustvari ima godina, shvatio sam da 80% igraca je mladje od 14 godina. Ja u poslednje vreme i ne mogu dase pohvalim nekom preteranom aktivnoscu, jer sam prenatrpan poslovima i obavezama. Opet slusam komentare, kako Darius ne ulazi na Server, kako ga nije briga za igru, kako ne zasluzuje poziciju. Slazem se da je za Admina 1338 ovakva neaktivnost neoprostiva, naravno ne mogu da poveam aktivnost jer mi obaveze nedozvoljavaju, opet cete reci zasto si na toj poziciji ako ne mozes da ispunjavas duznosti admina 1338. Kada smo presli na novi mod i kad je bilo veliko otvaranje, ja sam kao i svi ostali clanovi staffa cekao da nam daca seta pozicije i da krenemo sa radom, od svih ostalih admina i GSova tada prisutnih on je mene pozvao da istupim i pridjem njemu i dao mi poziciju Admina 1338 uz komendar  da sam ja njegov zamenik i da cu je ja starati o redu i radu na serveru jer je on zauzet obavezama oko resavanaj problema na modu. ja sam prihvatio tu odgovornost  i u pocetku je sve islo kako treba, svako je radio svoj deo posla, bar 2-3 puta u toku nedelje smo imali novi update sa raznim mapama i mnogim novitetima na serveru, bilo je to pravo osvezenje za server. A onda je krenulo seve polako da pada, opadao je broj igraca opadala je disciplina u staffu, uz duzno psotovanje svima onima koji se trude i koji jos misle da ima nade za povratak na pravi put. Mozda ja i nisam kompetentan za Head Admina i mozda sam ja kriv zbog ovakvog rada staffa jer sam sa svojim odlukama suvise blag prema svima onima koji su imali kikseve i ispade, na koje su igraci burno reagovali i osudili mene jer su oni jos uvek tu, a kako oni kazu ne dajem sansu pravim igracima da kako oni kazu ostvare najveci cilj jednog igraca na EuroAsu, a to je postati GameSage. Mozda sam oduzio pricu, a mislim da nisam puno rekao o stanju na EuroAsu. 

Izvinite jos jednom zbog sve nepravde koju ste doziveli na serveru, u buducnosti cemo se truditi da ispravim ostvari iz korena i da osudjujemo samo po pravdi svake greske i ispade a ne po tomo ko je kome ko i sta.
uskoro vas ocekuju nove prijave za GameSage, sve o uslovima za prijavu cete moci da procitate kada budu otvorene!

A vi slobodno pisite ispod svoje misljenje i komentare, a ja cu pokusati da odgovorim na sve, ocekujem vase misljenje ispod. Very Happy

Narutoo
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 62
Datum pristupanja : 21.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 3:13 pm

Pogledaj ovo Dariuse pa kazi [You must be registered and logged in to see this link.]

By darius: Ovo se ne desava u igri nego na fb, i to je nesto privatno medju vama. Na kraju krajeva posle toliko prozivki i provokacija svakome pukne ona stvar i dodje kraj kuliranju i cutanju, zasto se ti toliko kacis oko toga? Ti si sam kriv zbog svoje situacije, kad malo odrastes shvatices sve, ako shvatis. Ovako dzaba ja govorim.
Nazad na vrh Ići dole
Edward Smith
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 63
Datum pristupanja : 15.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 4:09 pm

Lepe reci od novog GS-a Smile

By darius: Hejteri nikad nece da prestanu da prave scene i dramu. Dosla je neka prijava i na tvoje psovanje, samo sto link nije lepo postavljen pa kad vidim prijavu resicu je.
Ovo medju njima se desava van servera i za to mene iskreno nije briga. Ako mu smeta to nek se zali Facebooku a ne meni, ja sam zaduzen za forum i server. Cao.
Nazad na vrh Ići dole
Narutoo
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 62
Datum pristupanja : 21.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 4:38 pm

Mnogo lepe i uzoran igrac sa lepim ponasanjem inace!P.S. po recima koje pise se vidi da nije zreo bas odma psuje

By darius: po tvojim recima i postupcima rekao bih da si ti nezreo, ja se secam kako si mene na privatni profil prozivao i imam screen shotove, po tom ponasanju se vidi ko je nezreo, imam i screen shotove kako molis za oprostaj i izvinjavas se i hocea da se pomirimo. Ja se nisakim ne svadjam, vec samo odgovaram na vasa pitanja i provokacije. Vi nikad necete prestati da prigovarate ma sta god i kako god mi radili. Uvek postoji onaj lik kome sve smeta!
Nazad na vrh Ići dole
Lyaz_Hosley
Clan
Clan

Broj poruka : 503
Datum pristupanja : 02.02.2018
Godina : 17

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:01 pm

Opsovao sam na FB i ne kajem se zbog toga LJUBOMORNI dosta sam trpio pravokacije i na FORUM i na SERVER ali medjutim FB nisam mogao podnijeti toliko od mene opet kazem NE KAJEM SE LJUBOMORNIMA!
Nazad na vrh Ići dole
Edward Smith
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 63
Datum pristupanja : 15.02.2018

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   Pon Apr 30, 2018 5:03 pm

Ahaha, priznaj koliko imas godina ?

By darius: a zasto ti ne priznas koliko imas godina. Godine nisu merilo zrelosti kao sto sam vec rekao, njegovo razmisljanje je na nekom vecem nivou od tvog i to je tacno. Da tebi na zvaku i ona bi ti smetala i nasao bi joj primedbu, rekao bi nije slatka, kisela je fuj ne valja baci ti. Nastavi da komentarises i prozivas.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Glavni chat   

Nazad na vrh Ići dole

Glavni chat
Nazad na vrh 
Strana 18 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
EuroAs Gaming Community :: EuroAs Informacije :: Glavni Chat-
Skoči na: